kaalust alla 06.01.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

tere mul on selline murelik küsimus et kuidas oleks võimalik alandata oma kaalu. ma kaalun nüüd midagi 87-90 ja olen 166 pikk .ma olen sünnitanud ühe lapse ja vanus on 22 a. olen üritanud tapletidega ja trenni teha trenni tegin enne oma põlvevigastust iga päev praktiliselt ,siis sünnitasin lapse ja kaal hakkas tulema . nüüd olen näest võtnud ka juurde et kõik sugulased ja tuttavad küsivad et kas olen rase .olen üritanud söömist vähemaks jätta aga seda rohkem ma tahan jälle süüa .

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Mul on raske anda soovitusi teadmata, mida te sööte, kui palju ja kui sageli. Inimesed on erinevad ja kuigi tasakaalustatud toitumise reeglid on rakendatavad pea kõigile, on igal patsiendil oma, nii öelda nõrk koht, millest kaalutõus on põhjustatud. Efektiivseks kaalu alandamiseks tuleb kaalutõusu põhjustavad probleemsed punktid järjestada ja siis ka vastavalt nendega tegelema hakata. Tulge vastuvõtule ja vaatame teie menüü koos üle (tel: 533 18 008), et teha selles sobivaid parandusi.
Heade soovidega, dr.Ehala