ei söö magusat 17.11.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

tere olen 19 a probleem selline et pole kunagi magus maitsenud ega söönud kui söön hakkab paha olla ei söö mitte ühtki magusat asja millest see võib olla

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Inimeste maitse-eelistused on erinevad ning kui te olete muidu terve ei näe ma muretsemiseks põhjust. Kui aga paha-olemine tähendab iiveldamist, oksendamist, kõhuvaevuseid või mõningaid muid tõsisemaid tervisehädasid tasuks siiski kas või oma pere-arstiga konsulteerida.
Heade soovidega, dr.Ehala