Ülekaal,Toidulisand"pastillid EXSTRA FIT" 21.01.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere!
19.01.07 oli Äripäeva nädalalõpulisas artikkel "Juhuslikult avastasin ma kaalulangetamise salatuse ilma dieedita " Selles atiklis reklaamitakse toidulisandit EXTRA FIT ,mille koostis on : HCA+aminohapete+aktiivse kroomi+niatsiini kombinatsioon.Pakkuja Firma :Estdirect Office OÜ.
Neid pakkujaid on teisigi,aga millist eelistada ,et ei tekiks jo-jo efekti.
Soovi teada kui kiiresti on tervislik keha kaalu alla võtta.
Olen üle viiekümne ja kaalun 90 kg 164 cm pikk ,kui kaalutabelite järgi võtta siis olen lausa mustas kastis ,aga tervise üle kurta ei saa.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Taolist kaalulangetamis-imet lubavaid artikleid on pea kõigis lehtedes-ajakirjades, aga vaadake pisut enda ümber. Kui kõik see toimiks nii nagu lubatud, poleks tänane maailm sealmaal, kus ta on kõigi ülekaaluga seonduvate tervisekahjustuste ning sellele meditsiinis minevate kulutustega. Seega kokkuvõtvalt, kõigil neil "imetoodetel" võib mõnikord olla toetav mõju kui muuta oma toitumis-liikumisharjumusi, kuid ainuüksi toidulisanditele lootma jääda ei saa.
Mis puutub teie tervisesse, siis on meie organism suure kohanemisvõimega ja mobiliseerib ennast ka talle mittesobivates tingimustes üsna kaua, kuid kui ühel hetkel tuleb nii öelda murdepunkt, ja see tuleb, siis peale seda asju joonde saada on tunduvalt raskem.
Heade soovidega, Kristel Ehala-Aleksejev

Kas see arutelu oli kasulik? Teie arvamus võeti arvesse.

Nõuanded teemal: Toitumine ja ülekaalulisus

SlimComplexe ja suhkruhaigus

Tere! Kas "SlimComplexe`t võivad võtta ka suhkruhaiged inimesed?

Kristel Ehala-Aleksejev

Vastas dr Kristel Ehala-Aleksejev

Tere.
Üldjuhul ei tohiks taolised tooted diabeetikutele vastunäidustatud olla, kuid teie poolt toodud toidulisandi tootejuhendiga pole ma tuttav, mistõttu soovitan selle põhjalikult läbi lugeda ning ...

Loe edasi

toidulisand-punane riis

sooviksin väga infot sellise toidulisandi kohta , mida nimetatakse --punane riis--ja kui kaua võib seda ajaliselt järgemööda kasutada.

Kristel Ehala-Aleksejev

Vastas dr Kristel Ehala-Aleksejev

Tere.
Kahjuks pean teile vastuse võlgu jääma, sest ma ei oska antud toidulisandit kommenteerida.
Heade soovidega, dr.Ehala

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi