ülekaal ja podagra 23.08.17 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere

Sooviks teada et kas teie poole saaks pöörduda ka sellise probleemiga mis vajaks menüü koostamist ja nõuandeid kaalulangetamisel.Lisaks on nüüd ka saadud podagra diagnoos .Küsimus siis minu abikaasas, meesterahvas 53 a.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Hetkel olen teaduspuhkusel ja tagasi tööl alates novembrist. Kui siis veel huvi on, saab vastuvõtule registreerida aadressil toitumine@kliinikum.ee
Parimatega, dr. Ehala