Soovin registreeruda vastuvõtule. 21.11.12 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere

Soovin registreeruda vastuvõtule. Saada infot selle kohta, milline toitumine oleks õige just minule.
Olen loobunud magusast, lihast, leivas ja saiast, kartulist, makaronidest, riisist. Ei tarbi alkoholi. Aga 2 nädalaga olen kaotanud 800 gr.

Ootan Teie vastust

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kui soovite oma toitumise üle arutada vastuvõtul saate registreeruda meili teel toitumine@kliinikum.ee
Tulles vastuvõtule oleks hea kui paneksite eelnevalt vähemalt neli-viis päeva oma toitumist kirja ja võtaksite päeviku siis analüüsimiseks kaasa.
Parimatega,
dr.Ehala