kus asub 24.12.06 / Terviseuuringud

Külastaja küsib:

Tallinna Meestekliinik. Kust leiaksin kontaktandmed?

Aitäh!

Arst vastas:

Kaja Sepp

dr Kaja Sepp

Perearst

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere!
Meestekliinik ehk Tartu Ülikooli Kliinikumi Androloogiakeskus asub nii Tallinnas kui Tartus. seal on võimalus teha erinevaid terviseuuringuid ning käia meestearst konsultatsioonil. Kõige paremat infot saate internetist :
http://meeste.kliinik.ee/. Tllinna meestekliinik asub Gonsiori t 3, telefon 7318008, mob. 53318008, registreerida saab ka :meestekliinik@kliinikum.ee.

Tervitades,
Kaja Sepp