terviseuuringud 26.03.07 / Terviseuuringud

Külastaja küsib:

Tere,

Tahaks teha ühe väga täpse, põhjaliku ja kõikehõlmava tervisuuringu. Kuna on soodumus veresoonkonnaga seotud haigusteks, siis üldised paketid mida pakutakse hõlmavad vaid üldist a la uriini- ja vereproov + EKG, mis ei anna infot, mida sooviks teada. Kus saaks ennast põhjalikult uurida?

Arst vastas:

Kaja Sepp

dr Kaja Sepp

Perearst

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere!

Vabandust hilinenud vastuse eest. Terviseuuringuid saab teha Tallinna Meestekliinikus. Saatke oma registreerimissoov mailile : meestekliinik@kliinikum.ee, siis saame Teile aja broneerida ja saate ka täpsustavaid küsimusi küsida, et mida täpselt soovite jne.

Tervitades,
Kaja Sepp