vereproov 27.03.07 / Terviseuuringud

Külastaja küsib:

Tere dok.
Kas vereproovidega on võimalik selgeks teha, et midagi paha kuskil ei kasva?

Arst vastas:

Kaja Sepp

dr Kaja Sepp

Perearst

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere!

Vabandust hilise vastuse eest. Vereprooviga uuritakse teatud kasvajaid küll, aga see on ainult abistav meetod, üksi sellest ei piisa, et diagnoosi panna või välistada. Vaja on teha lisauuringuid. Kui soovite, tulge vastuvõtule meestekliinikusse. Registreerimine aadressil meestekliinik@kliinikum.ee

Tervitades,
Kaja Sepp