Kes on pereõde?

Kes on pereõde?

Viimastel aastatel on populaarsust kogunud pereõdede tekkimine perearsti kõrvale. Stuudiokülaline pani endale aja kirja perearsti juures, kuid suunatigi hoopis pereõe poole. Naine tundis huvi, kas tegu on õige praktikaga.

Järveotsa perearstikeskuse perearst dr Diana Ingeraineni sõnul on see väga tervitav, et perearstide kõrvale on tekkinud ka pereõed. Ka pereõed on õppinud tervishoiu kõrgkoolis ligi neli aastat meditsiini. Nad on ette valmistatud hindama inimese tervist ja koostöös arstiga suudavad nad pakkuda abi, mida konkreetne patsient konkreetselt vajab. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)