Milliseid vigu tehakse üksi treenides?

Milliseid vigu tehakse üksi treenides?

Suure hurraga kodus iseseisvalt trenni tehes võib inimene enese teadmata treenida valesti. Stuudiokülaline tundis huvi, millised on need põhilised vead, millega inimene üksi treenides kokku võib puutuda.

Spordiklubi Sparta eratreeneri Argo Aderi sõnul võib neid vigu leida palju.  Levinuim mure, millega inimesed treenimisel kokku puutuvad, on seljavalu. Tihti põhjustab seda kõhulihaste tegemine seljalihaseid treenimata.

Oluline on hoida ka oma liigeseid. Minnes kükkasendisse ja sealt üles tulles ei tohi oma põlveliigeseid lukustada, soovitas ta.  

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)