Miks sama koormusega kaob kaal erinevalt?

Miks sama koormusega kaob kaal erinevalt?

Kaalulangetamine on paljude jaoks suur probeem. Vahel kaotavad kaks erinevat inimest sama koormuse juures ka erinevalt kaalu. Stuudiokülaline tundis huvi, miks see nii on?

Spordiklubi Sparta eratreeneri Argo Aderi sõnul mängib siinkohal rolli inimese toitumine. Tuleb jälgida seda, kas inimese päevane kaloraaž üldse lubab kaalu langetada. 

Kalorite tarvitamine peab olema madalam, kui nende kulutamine. Kui inimene ei tea, palju ta päevas sööb, võib ta kasvõi iga päev trenni tehes kaalu üldse mitte kaotada. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)