Mida teha, kui on tunne, et põis ei saa tühjaks?

Mida teha, kui on tunne, et põis ei saa tühjaks?

Tihti tuleb ette piinlikke küsimusi, mida otse arstilt küsida ei julgeta. Näiteks uuritakse arstidelt internetis: Mul on pärast WCs käimist tunne, et põis ei saa päris tühjaks ja tekib tunne, et tilk võib püksi tulla. Mida ma tegema pean?

Medicum Perearstikeskuse AS perearst Dr. Le Vallikivi sõnul tuleb ka siinkohal internetiavarustest väljuda ja pöörduda perearsti poole. 

Võimalik, et põies võib olla jääkuriini, kuid tegemist võib olla ka ärritatud põiega, kus mittetäieliku tühjenemise tunne ongi puhtalt tunnetuspõhine. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)