Kas suurenenud lümfisõlmed on ohtlikud?

Kas suurenenud lümfisõlmed on ohtlikud?

Eakas vanaproua tundis huvi, et millist ohtu võivad endas kujutada suurenenud lümfisõlmed.

Medicum Perearstikeskuse AS perearst Dr. Le Vallikivi sõnul suurenevad lümfisõlmed erinevatel põhjustel. See võib olla ka harilik reaktsioon harilikule viirushaigusele, kuid võib olla ka mõne tõsisema terviseprobleemi väljendus. Kuna põhjused võivad olla individuaalsed, tuleb pöörduda oma perearsti poole. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)