Mis aitaks higistamise vastu?

Mis aitaks higistamise vastu?

Saatekülaline tundis huvi, et kas on olemas vahendeid, mis aitaksid higistavate käte ja jalgade vastu.

Medicum Perearstikeskuse AS perearst Dr. Le Vallikivi sõnul pole olemas ravimitena võetavaid tablette, küll aga saab higistavaid käsi teistmoodi ravida. 

Tihtipeale ajab higistama pingeseisund. Siinkohal aitab lõdvestumine. Kui käsi on lõtv ja vaba ja käsi saab rohkem õhku, siis see probleem kaob iseenesest. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)