Kas seks võib peavalu leevendada?

Kas seks võib peavalu leevendada?

Sageli põhjendatakse seksist loobumist peavaluga. Kui kas seks võib peavalu leevendada?

Tartu Ülikooli Kliinikumi neuroloog Dr. Mark Braschinsky sõnul on orgasm võimas valuvaigisti. 

2013. aasta alguses avaldati suur uuring, kus uuriti migreeni ja kobarpeavaludega patsiente ja seoseid seksuaalaktiivsuse ja peavalude vahel. Uuringus osalenud patsiendid kinnitasid, et leidsid seksi näol enesele väärt valguvaigisti. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)