Peavalud kukla piirkonnas

Peavalud kukla piirkonnas

Millest on tingitud pidevad pea- ja kuklavalud, uuris saatekülaline.

Tartu Ülikooli Kliinikumi neuroloog Dr. Mark Braschinsky sõnul on peavalude tekkepõhjusi palju ja üldistada ei saa, mistõttu lähenetakse igale patsiendile individuaalselt. 

Kõige sagedasemad on pingetüüpi peavalud, mis algavad tihti just kuklast ja kaelast. Vahel võib kuklas valu tekitada ka migreen. 

Vaata ka: 

Mis peavalu mul on?

Tee migreeni test

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)