Millal muutub treenimine ebatervislikuks?

Millal muutub treenimine ebatervislikuks?

Millisest staadiumist alates algab ebatervislik treenimine ja kui vajalikud oleksid teadmised treeningkoormusest, uuris saatekülaline tervisespordi kohta.

Spordiklubi Sparta rühmatreeningute peatreener Janika Koch-Mäe sõnul on tervisesport liikumisharrastus, mis peaks meie tervist hoidma ja parandama. 

Treeningkoormus on individuaalne ja sõltub suuresti vanusest ja inimese aeroobsest baasist. Teoreetilist maksimaalset pulsisagedust saab arvutada, kui 220st lahutada oma vanus. Kui saadud tulemusest võtta 60% kuni 70%, saab kätte inimesele sobiva pulsivahemiku, mis on sobilik tervisespordi harrastamiseks, soovitas treener. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)