Kuidas oleks hommikuti lihtsam ärgata?

Kuidas oleks hommikuti lihtsam ärgata?

Koolinoor tundis saates huvi, mida peab tegema selleks, et hommikul oleks lihtsam ärgata. Mida soovitab unearst?

Omanimelise unekliiniku juhataja, kardioloog ja unearst dr. Mae Pindmaa sõnul on hommikul kergem ärgata, kui minnakse õigel ajal voodisse ja oma uneaeg täis magatakse. 

See puudutab eriti puberteediealisi lapsi ja ületöötavaid inimesi, kes hiliste õhtutundideni tööd teha soovivad, rõhutas ta.

Dr. Pindmaa soovitab voodi kõrvale asetada ereda algusega lambi, mille valguse tõttu melatoniini tootmine lakkab. Melatoniin on hormoon, mis reguleerib bioloogilist ööpäeva rütmi ning valgus aitab ärgata. 

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib?
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad?