Kas sünnitusega võib tupp välja venida?

Kas sünnitusega võib tupp välja venida?

Naised uurivad sageli arstilt, kas on võimalik, et sünnitusega võib tupp välja venida ning kas seda on võimalik kuidagi korrigeerida?

Ida-Tallinna Keskhaigla naistearst dr. Gabor Szirko sõnul on sünnitamine naise elu täiesti loomulik osa. 

Sama loomulik on ka see, et peale sünnitamist võib tupp olla mõnevõrra avaram. Arvata, et seksuaalelu nautimine sõltub sellest, on ekslik. 

Kui sünnituse ajal on juhtunud midagi, mis eeldab tupe korrigeerimist, siis tupeplastika abil on võimalik seda korrigeerida.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)