Miks tekib uneapnoe?

Miks tekib uneapnoe?

Miks tekib uneapnoe ja kuidas selle vastu võidelda?

Omanimelise unekliiniku juhataja, kardioloog ja unearst dr. Mae Pindmaa sõnul on Eestis kõikvõimalikud vahendid selle vastu võitlemiseks olemas. 

Uneapnoe on tingitud ka pärilikust eelsoodumusest, selgitas dr. Pindmaa. 

"Kui perearst annab saatekirja, võib pöörduda vastavate spetsialistide poole, kes sellele probleemile lahenduse leiavad," soovitas ta. 

Tee unisuse test

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)