Kas liiga vedel või paks sperma võib viidata probleemidele?

Kas liiga vedel või paks sperma võib viidata probleemidele?

Millistele haigustele või terviseprobleemidele võib viidata vedel või paks sperma?

Meestearst dr Margus Punabi sõnul võib väga vedel sperma viidata sellele, et spermas pole spermatosoidide.

Väga paks sperma võib viidata mõnele eesnäärme haigusele.

Sperma koosneb erinevatest lisasugunäärmete sekreetidest -  5% tuleb munanditest , 40% eesnäärmest ja ülejäänu seemnepõiekesest. Seemnepõiekesest tulev osa on paks ja kallerdav, eesnäärme sekreet vedel. Kui sekreedid kokku saavad, siis sperma muutub ühtlaseks.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)