Järgmises Tohter Olafis: mis on kõige sagedasem arsti juurde pöördumise põhjus?

Järgmises Tohter Olafis: mis on kõige sagedasem arsti juurde pöördumise põhjus?

11. märtsi saatest saab teada, milline on kõige sagedaseim arsti juurde pöördumise põhjus. Oma kogemust ägedate peavaludega jagab näitleja Andrus Vaarik. Samuti antakse elutähtsaid nõuandeid, kuidas reumaga toime tulla.

Vaata treilerit siit:

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)