Kuidas alustada kaalu langetamist?

Kuidas alustada kaalu langetamist?

Mida teha, kui tahaks kaalu langetama hakata kallite programmideta? Kas ja millist abi on sel puhul võimalik apteegist saada?

„Kaalu langetamise alus on organismi puhastamine. Apteegi valikus on selleks palju erinevaid looduslikke tablette,  puuviljamaitselisi mikstuure ning ravimteesid. Lisaks tuleb jälgida ka oma toidusedelit ning füüsilist aktiivsust tõsta,“ andis Südameapteegi proviisor Aime Teder nõu.

Samuti lisas proviisor, et apteegis on võimalik mõõta ka keha rasvasisaldust ning saab teada, kui palju kilokaloreid tuleb päevas tarbida.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)