Mida teha, kui higistan palju?

Mida teha, kui higistan palju?

Hoolimata tervislikust toitumisest ning aktiivsest eluviisist higistan palju ning riideid tuleb vahetada päevajooksul päris mitu korda. Millal tekib sellest probleem ning tuleks pöörduda arsti poole?

Endokrinoloog dr Marju Past ütles, et kui inimesel tekib mure liigse higistamisega ning tavaelu ei paku lahendust, siis tuleb pöörduda arsti poole, et selgitada välja põhjus, millest võib see olla tingitud.

"Põhjusi võib olla mitmeid, näiteks erinevad haigused või tema närvisüsteemi eripära," tõi arst välja.

"Inimese tundlikkus higistamise suhtes on erinev, on inimesi, kes lepivad sellega, teised jällegi võivad juba kaenlaaluste märgumise tõttu muret tunda," rääkis dr Past.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib?
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad?