Kas on naisi, kes ei saagi orgasmi?

Kas on naisi, kes ei saagi orgasmi? (1)

Seksuaalterapeut ja naistearst dr. Mare Pruksi sõnul ei saa orgasmi 2 kuni 7 protsenti inimestest.

"Erinevatel andmetel ei saa orgasmi 2 kuni 7 protsenti inimestest, see viitab tõsisele haigusele ning üldjuhul nad teavad oma diagnoose," ütles arst.

"Põhjus võib peituda seljaaju kahjustuses või erinevates hormonaalsetes haigustes. Paljudel juhtudel mängib rolli siiski keha ja meele ebakõla," selgitas dr Pruks.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (2)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)