Vaid üks naine kümnest võib nautida orgasmi!

Vaid üks naine kümnest võib nautida orgasmi!

Tihti ei oska kaaslased aimatagi teineteise erogeenseimaid punkte. Nii pöördutaksegi iha kadumisel järjest enam arsti poole.

Põhjus, miks paljud naised ei saa orgasmi, on äärmiselt lihtne – nad ei tunne oma keha. Tihti ei oska ka mehed oma erogeensematele punktidele tähelepanu pöörata. Kuna kaaslased ei oska teineteisele piisaval määral naudingut pakkuda, kaob iha ja paljud paarid pöörduvad seetõttu arsti poole.

Saates esinenud seksuaalterapeut ja naistearst dr. Mare Pruks soovitas hoolimata iha kadumisest olla siiski seksuaalakti suhtes avatud: „Tihti tuleb iha järjekorras teisena pärast erutust. Oluline roll on kanda puudutustel. Puudutused tekitavad oksütotsiini ehk ka nõndanimetatud õnnehormooni, mis loob soovi oma kaaslasega rohkem koos olla“.

„Kui tunnete, et iha on kadumas või soovite ehk lihtsalt oma seksuaalellu vürtsi lisada, tasub külastada sekspoodi ja sealt ühteteist huvitavat soetada,“ annab arst nõu. Millist abivahendit soetada, sõltub juba inimesest – valida võib kas või värvi järgi, kinnitas dr Pruks.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)