Kas Sina tead, kellega Sa tegelikult koos elad?

Kas Sina tead, kellega Sa tegelikult koos elad?

Staphylococcus aureus, bacillus cereus ja enterococcus – saa tuttavaks uute üürilistega oma käekotis, mobiiltelefonil või kosmeetikal!

Pahaaimamatult kantakse igapäevaselt kaasas veel mõnda „püsielanikku“, kes enesele meie tarbeesemetel silmaga nähtamatu pesa on pununud.

Saates tutvustati, mida võib leida käekotilt, kosmeetikalt või mobiiltelefonilt. Nii leiti ekspertiisi tulemusena käekotilt bakter nimega staphylococcus aureus. Pealtnäha süütu bakter võib aga olla üks põletike tekitajatest. Nii võib väita ka huulepulgalt leitud bacillus cereus’e kohta. Bakter armastab näiteks sooja ja pimedat kohta huulepulga kaane all. Temast saab vabaneda, kui kastad huulepulga korraks viina sisse.
Teistest vähem ohtlikum pole ka mobiiltelefonidelt leitav  bakter enterokokk (enterococcus), mis võib halvimal juhul põhjustada näiteks kuseteede põletikku.

Selleks, et soovimatud kaaslased liiga ei teeks, on soovitatav esemeid aeg-ajalt puhastada, pidades seejuures oluliseks ka isiklikku hügieeni.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)