Eesti Dr. Oz on Olaf Suuder

Eesti Dr. Oz on Olaf Suuder (3)

Juba 25. veebruaril jõuab Kanal 2 ekraanile maailmakuulsa meditsiiniteemalise saate “The Dr. Oz Show” kodumaine versioon. “Tohter Olafit” hakkab juhtima Kanal 2 uudisteankur, raadio- ja telesaatejuht Olaf Suuder, kelle jaoks on meditsiin suur kirg ja armastus. Enne ajakirjandusse suundumist õppis Olaf viis aastat Tartu Ülikoolis arstiteadust.

Viimase kümnendiga on toimunud oluline murrang – eesti inimesed on hakanud üha rohkem ja üha nooremas eas oma tervisele tähelepanu pöörama. “Tohter Olaf” on atraktiivne segu populaarteadusest, meditsiinist ja meelelahutusest. Saate eesmärk on inimesi harida, kuidas haigusi ennetada ja ära tunda, oma tervise eest paremini hoolt kanda ning elada kokkuvõttes tervemalt ja õnnelikumalt. Seda kõike läbi mõnusa meelelahutuse, põnevate eksperimentide ja õpetlike, kohati lõbusate näidete.

Olaf kohtub igas saates inimestega meie endi keskelt, nii patsientide kui ka nende lähedastega. Kõik esmapilgul keerulised teemad tehakse “puust ja punaseks”. Saates kasutatakse rohkelt füüsilisi näitlikustavaid materjale ja tipptasemel arvutianimatsioone, mis aitavad meil meie organismis toimuvat paremini mõista. Saates saavad sõna nii Eesti juhtivad kui ka maailmanimega spetsialistid.

Kas see artikkel oli kasulik lugemine?
VIIMASED KOMMENTAARID
 
Kuidas ravida vaginismi? Kuidas ravida vaginismi? (2) Vaginism on tahtele allumatu tupelihaste valulik kokkutõmme, mis võib takistada seksuaalvahekorda. Kas seda on võimalik kuidagi ravida? btn_k
Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus? Millest tulevad menstruatsiooniaegsed krambid alakõhus?   Mis on HPV ja kuidas see tekib? Mis on HPV ja kuidas see tekib? (5)
Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Keha vormi kolme kuuga - kas see on võimalik? Ilmselt on paljud mehed ja naised mõelnud sellele, et nad sooviksid saada suveks rannavormi. Tihti jääb see vaid mõtteks. Nii esitas Tohter Olaf väljakutse säravale Piretile, et näha, kas kolme kuuga on vormi saavutamine eratreeneri käe all võimalik. btn_k
Kuidas rääkida lapsega seksist? Kuidas rääkida lapsega seksist?   Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? Milliseid ohte kujutavad endast kontsakingad? (1)