Tere!

Olete jõunud Eesti Peavalu Seltsi kodulehele.

Eesti Peavalu Seltsi eesmärgiks on peavalu all kannatavate isikute ning peavaludega tegelevate spetsialistide koondamine, nõustamine ja nende kaasamine avalikes huvides organisatsiooni tegevusse ning teaduslikust, hariduslikust ja kliinilisest aspektist interdistsiplinaarse meditsiini eriharu igakülgne edasiarendamine Eestis.

PATSIENT leiab infot siit

Tulekul:

suvekool 2016


Apply: Grants for the Master of Headache Disorders

The University of Copenhagen and the Danish Headache Center invite applicants for our new Master programme in Headache Disorders for healthcare professionals. The programme will strengthen the development in headache research and the treatment options for patients.

The master’s programme consists of intensive courses that cover headache epidemiology, diagnosis, pathophysiological mechanisms, investigation and management, headache treatment organization, and research.

The Master of Headache Disorders is a part-time study programme that can be completed within a period of two years.

Read more on the programme in the attached leaflet or visit www.mhd.ku.dk   

With help from sponsors,  it is now possible to apply for a grant to help cover part of the tuition and/or  travel costs read more on the homepage.

Deadline for admission and grant application is 1st June 2016.

Tulekul: 5t European Headache and Migraine Trust International Congress - EHMTIC

Info grantide taotlemise kohta siin
Konverentsi veeb
ehmtic2016

Värskes IHS numbris ülevaade Eesti Peavalu Seltsi aastakoosolekust

International Headache Society (IHS) värske uudiskiri (märts 2016) annab ülevaate Eesti Peavalu Seltsi aastakoosolekust, kus IHS poolt esinesid ettekannetega ka prof Alan Rapoport ning prof Arne May. 
Loe uudiskirja siit

European Headache Federation uudiskirjad


EHF uudiskiri (juuli 2015)

Peavalu seltsi liikmetel nüüd võimalus astuda Rahvusvahelise Peavalu Seltsi liikmeks soodushinnaga!


Eesti Peavalu Seltsi (EPS) ja Rahvusvahelise Peavalu Seltsi (International Headache Society, IHS) esindajate läbirääkimiste tulemusena on aastast 2013  EPS aktiivsetel liikmetel õigus astuda IHS liikmeteks soodushinnaga! Analoogseid soodustusi on IHS siiani väljastanud vaid USA, Brasiilia, Suurbritannia, Saksamaa, Jaapani, Taani ja Itaalia seltsidele.

Soodustus laieneb nn. online-membership ehk „interneti-liikmelisusele“. Viimane erineb „täisliikmelisusest“ vaid selle poolest, et IHS ametliku ja maailma juhtiva peavalu-ajakirja Cephalalgia tellimus on elektroonne (täisliikmetele tuleb see paberväljaandena). Teised liikmete õigused ja soodustused on identsed ja sisaldavad järgmist:
-          juurdepääs ajakirja Cephalalgia kõikidele artiklitele interneti teel,
-          juurdepääs ajakirja The Neuroscientist kõikidele artiklitele interneti teel,
-          juurdepääs IHS liikmete kataloogidele IHS kodulehel,
-          juurdepääs IHS Internetipõhisele Õppekeskusele,
-          osalemine IHS maailmakongressidel soodushinnaga,
-  IHS ametliku esindusajakirja Cephalalgia rakendus on liikmetele täismahus tasuta kättesaadav (saadaval: Google Play ning iTunes). 

Täpsem info IHS kodulehel
Aastane IHS soodus-liikmemaks on 85€. Soodustingimustel IHS-iga liitumiseks tuleb esitada EPS-ile vastavasisuline kirjalik taotlus, milles tuua välja oma soov liituda IHSiga ning liikmemaksu maksja andmed (kui erineb taotleja enda omadest). 
Taotluseks täitke vorm (docx faili leiate siit) ning saatke see e-mail teel EPS-ile. 

Kõikide küsimustega pöörduge julgesti EPSi poole meiliaadressil peavalu.selts@gmail.com
peavalu