kas on v6imalik,et suguhaigus? 02.04.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere,

paar paeva tagasi avastasin kellel nagu mingi kihi,kollakas voi selline,siis kraapisin selle ara ja all olid villid,keele tagapool,laksid villid suuremaks.Eriti valus ei ole,kui just hammastega keelt ei katsu,siis on kyll.JA neelates tunnen,nagu midagi oleks kurgus.Helistasin arstile ja ta arvas,et tegemist siiski kylmetusega,aga keegi mainis jallegi,et akki herpes.Kas voib olla see voi mingi muu suguhaigus?

Suurd tanud vastuse eest!

SIGNE

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tõenäoliselt on tegu suus oleva herpeetilise lööbega.
Kui olete harrastanud oraalseksi, siis võib Teie suus olev herpeetiline lööve olla saadud sugulisle teel.