Uue partneriga vahekord 13.09.07 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Selline küsimus, et magasin uues partneriga ja peale seda on hakanud suurematsorti kollakas-valge eritus, natuke tükiline. Vahest on ka valus pissida. Kas need sümptomid võivad viidata mõnele suguhaigusele? Naistearsti juurde sain aja alles 10 oktoobril ja olen jube mures.
Jään vastust ootama.

Tänades
23 aastane naisterahvas

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tükilise iseloomuga voolus on oks urogenitaaltraktis esineva seenhaiguse tunnuseid, mis iseeneset ei loeta suguhaiguseks.