sugutil imelik hais 21.07.06 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

juba pikemat aega on sugutil imelik hais, pesen küll iga päev ja peale pesemist hais mõneti väheneb kuid erutuse ajal hakkab välja jälle lööma ning peale vahekorda suureneb kui ei ole võimalik kohe pesema minna. muidu mingeid probleeme sugutil ei ole, ei mingeid täppe, valulikust, värvus norm, eesnahk liigub ilusti.milles võib probleem olla? kas pesen vale vahendiga?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kõige suurema tõenäosusega on nimetatud problem seotud bakteriaalse vaginoosi esinemisega Teie partnerile. Bakteriaalne vaginoos on naistel esinev tupepõletik millega kaasnab lõhna muutus ja mis võib põhjustada probleeme ka meespartneril.