on mul suguhaigus? 10.10.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

äkki suurenenud voolus, mis on kollakat-rohekat värvi ja veidi hapuka lõhnaga. kas on kindlasti tegemist suguhaigusega? ilmingud tekkisid vähem kui nädal aega tagasi. päevad peaksid hakkama järgmise nädala lõpupoole. alakõht on ka tundlik, nädal aega tagasi sai tõsta ka rasket mööblit ning peale seda alakõht hellaks muutuski. nii 2 nädalat tagasi olin vahekorras juhututtavaga, kellega koos olles ei kasutanud vahendeid. ma ei tea, mida mõelda

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Võimalik, et tegu on suguhaigusega.
Samuti on võimalik, et tegu on bakteriaalse vaginoosiga, mis tekib organismi nõrgenedes nihete tulemusena naise tupe mikroflooras.
Oma küsimusle saate vastuse alles peale vastavate uuringute tegemist.