kas suguhaigus? 29.09.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere,
esiteks hakkas tupp kihelema pärast kondoomi kasutamist, mõtlesime et äkki allergia. ei kasutanud mõned korrad kondoomi, asi oli korras. kuid siis ükskord peale vahekorda ka jäi kihelema, ja jäigi, viis päeva kiheles, punne nagu ei olnud, kui siis paar pisikest punast häbememokkade vahel, voolus selline paks valkjas, kohati isegi kleepuv, häbememokkadele tuli kouaeg valge katt, näpuga tõmmates rullus maha. Kasutasin Femigeli, sümptomid taandusid, kadusid
iga kord peale suguühet lõhe suguelundil, tupe augu ümber, piklik, valus veega pestes
Päevad jäid hiljaks - 28 päeva on regulaarne vahe, aga nüüd oli 36 päeva(menstruatsioon tavaline, nagu eelnevad, üks munasari ainult tegi lõpu poole natuke valu) .. aga nüüd kui paar päeva juba ilma veritsuseta, tekkis palju voolust. läbipaistev ja vesine, täiesti lõhnatu, sügelust ei ole
arstile aeg kinni pandud, aga tahaks enne maad uurida, enda südamerahuks
ette tänades
Neiu, 21a.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tegu võib olla nii seenhaiguse, kontaktdermatiidi kui ka veel paljude muude põhjustega. Seega - vastuse Teie küsimusele saab anda ikka meditsiiniline läbivaatus koos vastavate uuringutega.