klamüdioos ja ravi 10.09.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

on olnud varem 4-5 korda. sümptomid on alati ühesugused ja algavad hiljemalt 12t. peale vahekorda. viimane kord käisin 5x seda ravimas. kuid mis võib olla põhjuseks, et ravi ei toimi. kuidas antibiootikumid töötavad kõige tõhusamalt. kas neil on mingi aine kogus mg. osad on ju ka 3x päevas võetavad? mis annab hea tulemuse kas ravi pikkus, ravimi tugevus. mulle jääb nagu mulje, et see haigus elab need 2x päevas tabletivõtmise aja üle.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kas olete kindel, et tegu on olnud iga kord klamüdioosiga ja mitte mõne muu haigusega? Kas pole tegemist olnud mõnikord re-infektsiooni võimalusega? Teie poolt kirjutatu tundub uskumatu, kuna tavalislet allub urogenitaalne klmüdioos väga hästi ravile.