tupeseen 19.06.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on mure-olen koos elanud kindla inimesega viis aastat,nüüd on meie teed lahku läinud ja olen oma ellu leidnud uue inimese.
Oleme väga armunud,inimene on hea ja hoolitsev ja meil on väga hea koos olla,kuigi on üks probleem,mis mind vaevab...
Peale seda ,kui olin temaga vahekorras,hakkasid kipitus valud,alguses arvasin,et olen külma saanud ja et mul on põiepõletik.Arsti juures aga sain teada, et mul on tupeseen,kirjutati ka rohud ja nüüd ravin ennast! Muret teeb aga see,et kas on võimalik,et sain selle temalt ja mida edasi teha,kas kasutama peaks edaspidi koguaeg kondoomi?

Tänan vastuse eest !!!

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tupeseen võib ja tavalislelt ka tekib naise organismis väga paljudel erinevatel põhjustel ja ei pruugi üldse mitte olla seotud sugulisle teel saadud infektsiooniga.