Villid suguelundil. 06.06.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 25 aastane noormees ja mul päris tõsine mure. Olin umbes kolm nädalat tagasi vahekorras ühe naisterahvaga ja vahekorra ajal kandoomi ei kasutanud, kuna teatsin, kes ta on ja mis ta on. Nüüd probleem, mul on tekkinud suguti peale väikesed villikesed, nagu väiksed mäda punnid. Sellega seoses ei ole mingit sügelust, ega mingit tunnet, et midagi on viga. Avastasin nad 5. juunil. Olen lugenud küll igasuguste haikuste kohta, kuid ei ole leidnud mingit vastust. Viimati andsin proove 2003. aasta lõpus ja siis mingeid haigusi ei avastatud. Peale proovide andmist on olnud mul kaks seksuaal partnerit.
Tundub,et tuleb minna uuseti proove andma.
Palun öelge, mis võib viga olla ja mis on selle tagajärjed.
Ette tänades

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Mis Teil viga on saab öelda pärast meditsiinilise läbivaatuse ja vastavate analüüside tegemist.