genitaalgerpes ravivõimalused 08.04.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Analüüside käigus selgus, et mul on gerpesi viirus 2 ja mul ilmus teine kord genitaalgerpes. Kasutasin Valtrex ravimiseks. Kuidas on võimalik seda veel efektiivselt ravida ja kas on mingid looduslikud preparaadid ?

Lugupidamisega,
Svetlana

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Lugupeetud Svetlana,
Genitaalherpese puhul on Valtrex kõige efektiivsem ravivahend. Looduslike preparaatide kasutamise kohta genitaalherpese raviks puuduvad teaduslikult põhjendatud andmed.