klamüüdia 30.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kuidas saada teada kumb partneritest üldse on selle pisiku esimesena saanud ja kas see üldse võimalik?
Kui 8 kuud tagasi arstil käies ei olnud veel haigust siis ehk oli see veel peidus või siiski omandatud hiljem?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Uuringute alusel pole võimalik teada saada kuna on toimunud nakatumine sugulisle teel levivasse infektsiooni.