std&j 24.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Soovin infot STD&J kohta, st. kus te vastu võtate, millistel aegadel, milline on hinnakiri jne.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Haigete vastuvõtt STD&J-s toimub tööpäevadel kella 18-21 (ainult eelneva kokkuleppe alusel). Erandkorras saab vastuvõtuks aja kokku leppida ka nädalavahetuseks.
Vastuvõtuks registreerimiseks tuleks helistada tööpäevadel telefonil 50 58 949 ajavahemikus 10-18
Visiiditasu - 300 EEK
Tasu uuringute eest vastavalt haigekassa poolt kehtsetatud hinnakirjale.