Uuringus osalemine 18.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on 2 tütart (11. ja 15. aastane) Sooviksime ka selles uuringus osaleda, aga ma ei leidnud infot registreerimise kohta.
Võimalusel paluksin vastust oma meilile: tiina@ok.ee

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Et saaksime leppida kokku aja, kuna Teile ja Teie tütardele sobib vaktsineerimiseks vastuvõtule tulla, tuleks helistada telefonil 53 46 5000 tööpäevadel kella 12-13 või 18-19 vahel.
Lugupidamisega,
Airi Põder