ANAALSEKSI KAUDU? 15.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Palun andke nõu, lugesin, et seksuaalsel teel levib ka B-hepatiit ja sain aru, miks mul järsku, enne pole olnud, avastati B-hepatiidi viirus. Olen kannatanud seksuaalse ahistamise all ja isik, kes mind vägistas, on lapsena kollatõbe põdenud. Vägistamine toimus anaalselt. Kuhu peaksin pöörduma ja mida tegema-ma enam ei tea? Tahan, et vägistaja saaks karistada ja kuidas üldse edasi toimida? Palun andke nõu... krissu

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Võite pöörduda veneroloogi vastuvõtule ja paluda teha uuringud B-hepatiidi esinemise suhtes.