rütmihäired 10.09.01 / Südamehaigused

Külastaja küsib:

Millega on tegu, kui noorel mehel süda jätab tihti lööke vahele ja siis jälle nagu põhjusetult lööb kiiresti- kiiresti. Vaevab ka pidev väsimus. Kas on midagi võimalik soovitada raviks.Haiguskindlustus puudub ja arsti juures pole võimalik käia.

Arst vastas:

dr Meelis Vainu

Kardioloog

Tallinna Diagnostikakeskus

Ilmselt on tegemist rütmihäiretega. Kui me ei tea väga täpselt, millega on tegemist, ei oska ka soovitusi (raviks) anda.

Meelis Vainu

Tallinna Diagnostikakeskus