WPW sündroom 02.05.01 / Südamehaigused

Külastaja küsib:

Tervist,

Mul on 14 aastat diagnoositud lisajuhtetee olemasolu südames. soovin selle kohta midagi rohkemat lugeda. Kust saada teavet?

Kas Tartus on kedagi kardioloogi, kes on spetsialiseerunud just selle probleemiga haigetele?

Lugupidamisega

34-aastane naine Tartust.

Arst vastas:

dr Meelis Vainu

Kardioloog

Tallinna Diagnostikakeskus

Teie probleemi kohta leiab rohkelt erineval tasemel materjali Internetist. Soovitan tutvuda Mayo kliiniku kodulehekülje materjalidega alljärgneval aadressil: http://www.mayo.edu/cv/wwwpg_cv/ep_lab/treatment-of-supraventricular-ta.htm.

Tartus tegeleb taoliste probleemidega meeskond dr. Rein Kolgi juhtimisel Ülikooli Kardioloogia Kliinikus.

Meelis Vainu

Tallinna Diagnostikakeskus