geneetiline haigus võrkkestas 22.05.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Olen 19 a. ja käisin silmaarsti juures kuna nägin ühest silmast uduselt ja pärast uuringuid öeldi, et mul on mingi geneetiline haigus võrkkestas ja mu nägemine hakkab veelgi järjest halvenema. Hetkel näeb üks silm 60% ja teine 100% kuid öeldi, et ka selles silmas hakkab nägemine halvenema. Kas oskasite sellest haigusest rohkem rääkida ja mis edasi juhtuma hakkab?
Ette tänades.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Kahjuks ei osaka meili teel teie küsimusele vastata. Geneetilisi haigusi silmas on sadu. Peaksin teadma mis haigusega on täpselt tegemist.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta