Usheri sündroom 15.03.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Ma tahan teada.Ma olen kurt ja nägemispuue.Tean ,see haigus on ravimatu.Mis edasi saab,kui jään vanemaks ,kas tuleb torunägijaks või päris pimedaks.Mul ei ole selle haigusega sugulasi olemas,aga ma ei ole käinud geenetika juures uurimas,kas mul on geeniviga.Olen raske sünnitraumaga laps.Kas see mõjutab silma ja kõrva komp.halvasti?Ette tänades!

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Soovitaksin Teil minna geneetiku konsultatsioonile, et täpsustada Teie diagnoos Usher sündroomi osas.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta