teemantnoaga opist 05.04.02 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! LENS-optikafirma koduleheküljelt lugesin: "Silma laseroperatsioonide kohta leiab infot aadressilt www.silmalaser.ee. Silmade operatsiooni teemantnoaga ei julge me küll soovitada, selle tagajärjed võivad (kuid ei pruugi) olla küllaltki ebameeldivad.". Mõtlesin just oma -4 nägemisega RK opi peale aga selline kommentaar võttis küll kõhedaks...

Liisa, 28

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Arvamusi on ju alati mitmesuguseid. Samal ajal RK on maailmas enim tehtud lõikusviis ja tunnustatud juba 1979 aastal, kui madala riskiastmega lõikus, mis sobib väikese lühinägevuse puhul kuni - 5ni. Optikafirmadel meeldib loomulikult paremini prilli ja kontaktläätsi pakkuda.