silmad valutavad 14.05.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

TERE. Olen 41 aastane mees, prille ei ole kunagi kandnud.Silmadmunad valutavad ja jooksevad vett, vahel on teine silm natuke udune. Meeldib palju televiisorit vaadata, kasutasin väsimuse vastu tilkasid, aga ei aidanud.Olen Saaremaalt , aga silmaarsti juurde saab alles juuni lõpus.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kunstpisaraid tuleb pidevalt tarvitada pikema aja vältel, siis on neist kasu.Ilmselt on tegemist silmade ülekoormusega, võimalik, et vajate prille, aga silmaarsti vastuvõtuni kasutage kunstpisaraid ja katsuge arvuti - teleka juures puhkepause teha ja silmi lõõgastada kaugele vaatamisega