Suur mure 09.05.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline mure, et näen ühe silmaga asju kahekordselt ehk topelt. Külastasin ka silmaarsti, kes saatis mind tegema MRT-d. Sain täna vastuse, kuid ma ei saa sellest vastusest midagi aru ning südames siiani kripeldab, et mis mul siis täpsemalt viga on, äkki oskaksite mind aidata:

MRT dgn: arvamus: positiivse MRT- leiu ja kollete ruumilise disseminatsiooni SM- kriteeriumid on täidetud; dif-dgn. tuleb arvesse, et on tegemist koldepataloogiaga immuunsupressiivsel pt-l.

Ette tänades: Kristina

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere Kristina,

Palun minge oma vastusega teid MRT-sse suunanud silmaarsti juurde.
Tema selgitab teile täpsemalt uuringu vastuse kirjeldust.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta