Kontsultatsiooni vajadus PCI´ga lapse silmadele 30.04.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Lugupeetud Dr. Tiina Pakosta.
Tartus 5 sündinud P on käinud Teie vastuvõtul umbes 10 aastat tagasi. P-l on sügav puue (PCI), siiski on ta tänaseks võimeline suhteliselt adekvaatselt vastama kõigile küsimustele. Meie taastusraviarst Kaja Elstein soovitas Teie poole kui kompetentseima omaala arsti poole pöörduda. Peetri silmad vajaksid hädasti kontrollimist kuna ta koolis on õppinud mingil määral lugema, kuid lugemise käigus ei fokuseeru pilk loetavale. Kas on võimalik panna mingit aega kontultatsioonile Teie juurde ja millisel moel- kus seda teha. Lugupidamisega vanemad.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Lgp. Peetri vanemad,

Palun helistage telefonil 6264270 ja registreeruge vastuvõtule.
Asume Tallinnas Ahtri 6a.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta